صبرا
خانه / شیلنگ / تولیدی شیلنگ ۱/۲ اینچ (نمره ۲ – ۵۰ متری) صبرا (SABRA)

تولیدی شیلنگ ۱/۲ اینچ (نمره ۲ – ۵۰ متری) صبرا (SABRA)

اگر به دنبال خرید شیلنگ ۱/۲ اینچ با قیمت مناسب می گردید از امروز به راحتی می توانید مستقیما از خود شرکت تولیدی شیلنگ آب و گاز صبرا خرید خود را انجام دهید.

کادری برای پاسخگویی مستقیم به مشتریان و خریداران شیلنگ ۱/۲ اینچ و … تدارک دیده شده تا انشالله نیاز تمامی فروشندگان شیلنگ رفع شود.

 

شیلنگ 1/2

انواع شیلنگ آب و گاز

در این بخش ما شیلنگ های آب و گاز را به ۲ بخش مهم دسته بندی نموده و آن را برای شما شرح می دهیم:

  • شیلنگ آب و گاز شفاف
  • شیلنگ آب و گاز کدر

به شیلنگ هایی که بتوان داخل آن را دید و یا به عبارتی دیگر، مواد و مایعاتی که از داخل آن عبور می کنند قابل مشاهده باشند؛ شیلنگ های شفاف می گویند.

و به شیلنگ هایی که داخل آن دیده نشود و یا به عبارت دیگر موادی که از آن عبور می کنند دیده نشوند، آن را در بازار شیلنگ کدر می نامند.

 

شیلنگ 1/2

ویژگی های شیلنگ آب شفاف و کدر

در این قسمت می خواهیم به شما بگوییم که شیلنگ های آب شفاف و کدر چه ویژگی هایی دارند و آن ها را از لحاظ مقاومت، زیبایی، طول عمر و میزان انعطاف پذیری مقایسه نماییم:

از لحاظ مقاومت:

معمولا شیلنگ های آب کدر از مقاومت بیشتری نسبت به شیلنگ های آب شفاف برخودار هستند، البته برخی از شیلنگ های آب شفاف که با نخ های پلی استر ابریشمی صنعتی تقویت می شوند حقیقتا مقاومت قابل قبول و بالایی در برابر فشار دارند.

از لحاظ زیبایی:

بر طبق نظر مشتریان، شیلنگ های شفاف رنگی و شفاف بدون رنگ به طوری که از نخ های پلی استر در بدنه ی آن استفاده شده باشد، زیبایی بسیار بیشتری نسبت به شیلنگ های کدر دارند و این زیبایی بیشتر باعث شده که شیلنگ های شفاف رنگی نخدار، مشتریان و مخاطبان بیشتری در بازار داشته باشد.

 

شیلنگ 1/2

 

از لحاظ طول عمر:

معمولا شیلنگ های کدر که از دیواره قطورتری برخوردار باشد و از نخ های صنعتی نیز در بدنه آن استفاده شده باشد طول عمر بسیار بالاتری نسبت به سایر شیلنگ ها دارد.

از لحاظ انعطاف پذیری:

یقینا شیلنگ های شفاف از انعطاف پذیری بسیار بیشتری نسبت به شیلنگ های کدر برخودار هستند و بسیار نرم تر از شیلنگ های کدر می باشند.

 

شیلنگ 1/2

میزان مصرف شیلنگ PVC در کشور

بر طبق برآوردی که کارشناسان انواع شیلنگ، از میزان مصرف انواع شلنگ های PVC  در ایران منتشر کرده اند:

میزان مصرف مردم از شیلنگ های PVC به بیش از ۴۰/۰۰۰ تن در سال می رسد که این رقم هر سال در حال افزایش است

این افزایش میزان مصرف از شیلنگ های PVC در هر سال حاکی از این است که زندگی مردم روز به روز به شیلنگ های آب و گاز بیشتر وابسته می شود و نبود شیلنگ در کشور می تواند مشکلات و معضلات بسیاری به بار آورد.

 

شیلنگ 1/2

 

نحوه صادرات شیلنگ ۱/۲ اینچ آب

بارها اشاره کردیم که سالانه میلیاردها دلار پول به واسطه خرید و فروش شیلنگ آب و گاز در جهان جابه جا می شود و تاجران شیلنگ کشور ما توانسته اند فقط بخش اندکی از این پول کلان را به سمت خود جلب نمایند

در این بخش می خواهیم به صورت کلی نحوه ارسال بار شیلنگ ۱/۲ اینچ آب را از درب کارخانه تا روی عرشه کشتی، جهت ارسال به کشورهای مختلف دنیا را برای شما باز کنیم:

  • ابتدا شیلنگ ها در بسته بندی های تجاری قرار می گیرد
  • سپس توسط یک تریلی بارگیری می شود به گمرک مورد نظر ارسال می گردد (مثلا: گمرک بندرعباس)
  • بعد از بارگیری شیلنگ ها توسط تریلی، کل شیلنگها را توسط یک شرکت بیمه رسمی، بیمه میکنیم که اگر در هنگام ارسال تا گمرک مشکی برای بار پیش آمد بتوان خسارت های بوجود آمده را از طریق شرکت بیمه جبران نمود.
  • بعد از رسیدن تربلی به گمرک، شیلنگها تخلیه می گردد و در داخل کانتیر (۲۰ فوت یا ۴۰ فوت) جهت رفتن بر روی عرشه کشتی قرار می گیرد.
  • بعد باربری شیلنگ در داخل کانتیر، آن کانتیر بر روی عرشه کشتی قرار خواهد گرفت و آماده ارسال به کشور مقصد می گردد.
  • شما می توانید برای اطمینان بیشتر، آن بار قرار گرفته در آن کانتینر را از طریق یکی از شرکت های بیمه رسمی کشور، بیمه نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکی، خسارتهای شما بخش زیادی از خسارت های شما جبران گردد.

 

شیلنگ 1/2

کارخانه تولیدی شیلنگ ۱/۲ اینچ و شلنگ گازی

حال که دانستید؛ بار شیلنگ مشتریان صادراتی تان را چگونه می توان ارسال نمود. برای خرید شیلنگ ۱ ۲ اینچ آب و انواع شلنگ گازی که قصد ارسال آن را دارید می توانید با کادر فروش این شرکت ، شیلنگ ۱/۲ اینچ، ۳/۴، ۱، ۱/۱٫۴، ۱/۱٫۲ و ۲ اینچ آب و انواع شیلنگ های سایز ۹ میلمیتر گازی با برند تجاری صبرا (SABRA) تماس گرفته و شیلنگ هایی با کیفیت، که توان رقابت با برندهای بزرگ جهانی را دارد را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

تولید و فروش انواع شیلنگ| تهیه شیلنگ های صنعتی و کشاورزی مطابق با تکنولوژی روز

تولید و فروش انواع شیلنگ از طریق کارخانه های متعددی که در سطح کشور واقع شده اند انجام می شود. این محصولات از جمله اساسی ترین لوازمی هستند که توسط کارکنان در صنع