صبرا
خانه / شیلنگ آب / مرکز فروش شیلنگ آب نخ دار (۵۰ متری) + ارسال به سراسر کشور

مرکز فروش شیلنگ آب نخ دار (۵۰ متری) + ارسال به سراسر کشور

اگر به دنبال یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فروش شیلنگ آب نخ دار در ایران میگردید که برای مشتریان خود قیمت بروز انواع شیلنگ آب و گاز خود را اعلام نماید، تا ادامه این مطلب همراه ما باشید.

 

فروش شیلنگ آب نخ دار

 

شیلنگ های آب نخ دار امروزه جایگاه بسیار خوبی در بازار پیدا کرده اند. دو مزیت مهم شیلنگ آب نخ دار نسبت به سایر شیلنگهای آب و گاز این است که:

  • استحکام قابل توجهی به بدنه شیلنگ می بخشد
  • زیبایی شیلنگ های آب نخدار معمولا بیشتر از شیلنگهای بدون نخ می باشد.

امروزه فروش شیلنگ آب نخ دار هم در ایران و هم در بازارهای صادراتی به طور مثال کشورهای گرجستان، جمهوری آذربایجان، پاکستان و … از رشد قابل توجه و چشم گیری برخودار بوده است

و مردم ایران و جهان واکنش خوبی نسبت به این شیلنگ ها نشان داده اند.

 

فروش شیلنگ آب نخ دار

در شیلنگ آب نخ دار، از چه نخی استفاده می شود؟

سوالی که ممکن است هنگام خرید و فروش شیلنگ آب نخ دار برایتان بوجود آمده باشد این است که:

از چه نخی یا به عبارت دیگر از چه نوع نخی در این نوع شیلنگ های آب استفاده شده است؟

نخ مورد استفاده در این نوع شیلنگها، نخ پلی استر می باشد، که این نوع نخ به تنهایی از استحکام خاصی برخودار نیست و زمانی که در کنار گرانول های پی وی سی در بدنه شیلنگ ها قرار می گیرد یک ترکیب محکم و قابل توجهی ایجاد می شود

و بدنه شیلنگ نخدار نسبت به نوع بدون نخ آن از استقامات فوق العاده بالاتری برخودار است.

از این رو فروش شیلنگ آب نخ دار روز به روز در حال افزایش است.

 

فروش شیلنگ آب نخ دار

صادرات شیلنگ آب نخ دار

در ادامه قصد داریم، آمارهای ثبت شده در اتاق بازرگانی تهران که مربوط به صادرات انواع شیلنگ های آب نخ دار و بدون نخ از ایران در ۶ ماهه اول سال ۹۸ به سایر نقاط جهان بوده است برای شما تاجر عزیز به نمایش بگذاریم:

 

صادرات شیلنگ آب

صادرات شیلنگ آب

 

اصولا بهترین روش امروز برای شما تاجران عزیز برای خروج از این بحران های مالی است که بتوانید شیلنگ هایتان را به کشورهای خارجی صادر نمایید و عملا آن را به دلار و یورو بفروشید.

خوشبختانه با توجه به قدرتی شرکت شیلنگ صبرا، در حوزه تامین تاجر عزیز در سراسر ایران و جهان دارد، واحدی را برای شما فراهم کرده و به عبارت دیگر تدارک دیده که وظیفه آن پاسخگویی به مشتریان صادراتی انواع شیلنگ آب و گاز (نخ دار و بودن نخ) می باشد.

اگر امروز شما تاجر فارسی زبان عزیز در هر نقطه در این کره خاکی مشتری داشتید و یا قصد خرید و فروش شیلنگ آب نخ دار و بدون نخ را در برنامه های خود دارید، این مجموعه تجاری با تمام پرسنل و کارد مجرب خود آماده پاسخگویی به تمامی نیازهای شما می باشد.

 

قیمت شیلنگ آب نخ دار

قیمت شیلنگ آب نخ دار

امری طبیعی و بدهی است که بر اکثر موارد قیمت شیلنگ نخدار از نوع بدون نخ آن بیشتر باشد چرا که در این شیلنگ های از نخ پلی استر نیز استفاده شده و این امر باعث افزایش قیمت این نوع شیلنگ می باشد.

قیمت شیلنگ آب نخ دار در ایران بسیار پایین تر از کشورهای دیگر دنیا است که می تواند مزیت خوبی برای رقابت شما تاجران عزیز در سطح دنیا باشد.

 

به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم برای دریافت قیمت بروز شده و دقیق انواع شیلنگ های آب نخدار در این مجموعه تجاری، درخواست خود را به مسئول فروش و مشاور مشتریان شرکت اعلام نمایید.

 

قیمت شیلنگ آب نخ دار

 

امید است که بتوانیم همکاری های خوب و طولانی مدتی فی ما بین، ما و شما تاجران عزیز، در زمینه خرید و فروش شیلنگ آب نخ دار و بدون نخ صورت پذیرد.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

خرید شیلنگ آب نمره 4

خرید شیلنگ آب نمره ۴ (کلاف ۳۰ متری) + ارسال به سراسر کشور

خرید شیلنگ آب نمره ۴ (۱٫۱/۴ اینچ) که معمولا در کلاف ها یا به عبارت …