صبرا
خانه / شیلنگ سمپاش / قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس اصل + ارسال به سراسر کشور

قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس اصل + ارسال به سراسر کشور

قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس اصل در بازار چند است؟ آیا می توان جدول قیمت این شیلنگ را مشاهده نمایم؟ وارد کننده شیلنگ سمپاش پانافلکس کجاست؟ از جمله سوالات پر تکراری که شما عزیزان از کارشناس فروش شرکت می پرسید که سعی می کنیم به این سوالات و سایر موضوعات در مورد شیلنگ سمپاش در این سایت بپردازیم.

 

قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس

شیلنگ سمپاش پانافلکس چیست؟

زمانی که یک کشاورز قصد داشته باشد مزارع و محصولات خود را از شر آفات مصون دارد به فکر سمپاشی زمین های کشاورزی می افتد.

برای سمپاشی زمین های کشاورزی نیازمند وسایل و لوازم زیر خواهید بود:

  • دستگاه سمپاشی
  • سموم آفتکش
  • شیلنگ سمپاش
  • و …

یکی از مهمترین وسایل و ابزارها برای اینکه بتوان به راحتی یک زمین کشاورزی را با سموم آفتکش از شر آفات حفظ نمود شیلنگ سمپاش می باشد.

شیلنگ های سمپاش هم در داخل کشور تولید می شود و در خارج کشور تولید و وارد ایران می گردد.

یکی از مهمترین و مرغوب ترین شیلنگ های سمپاشی که وارد کشور می شود شیلنگ سمپاش کره ای است با برند پانافلکس که در زبان انگلیسی به این شکل نوشته می شود (ponaflex).

 

قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس

وارد کننده شیلنگ سمپاش پانافلکس

اگر به دنیال یک وارد کننده بزرگ و معتبر انواع شیلنگ های سمپاش در ایران می گردید و قصد دارید به صورت عمده این شیلنگ را خریداری و در بازار ایران پخش نمایید ما به شما شرکت شیلنگ صبرا را معرفی می کنیم.

شما بدون دغدغه می توانید شیلنگ سمپاش پانافلکس مورد نیاز خود را با قیمتی عالی در هر زمان و در هر حجمی که نیاز داشته باشید از طریق این وارد کننده شیلنگ سمپاش در ایران، تهیه نمایید.

 

قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس

قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس

یکی از دسته اطلاعاتی که یک تاجر دائما به دنبال آن می باشد و می توان گفت دانستن آن اطلاعات باعث کاهش یا افزایش سود او می شود، قیمت محصول و کالایی است بر روی آن تجارت می کند.

تاجران بسیاری به دنبال قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس هستند.

 

قیمت شیلنگ سمپاش کره ای و  سایر برنده های وارداتی این شیلنگ نوع شیلنگ چون رابطه مستقیمی با قیمت دلار و سایز ارزها دارد و چون ما در کشور شاهد نوسانات قیمتی شدید قیمت دلار، یورو و … هستیم به همین خاطر قیمت ها دچار تغییراتی کم و یا زیاد خواهند شد.

ارتباط شما با شرکت شیلنگ صبرا باعث می شود علاوه بر در جریان قیمت های روز این شیلنگ قرار گرفتن بتوانید تصمیمی درست در جهت رشد کسب و کارتان بگیرید.

 

قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس

شیلنگ سمپاش ایرانی

شرکت شیلنگ صبرا علاوه بر در اختیار داشتن انواع شیلنگ های سمپاش خارجی، توانایی تامین شما عزیزانی که خواهان خرید تولیدات داخلی هستید را نیز دارد.

امروز با پیشرفت صنعت کشور عزیزمان ایران می توان به جرعت گفت شیلنگ های سمپاش ایرانی توانایی رقابت با تمامی شیلنگ های سمپاش خارجی را از لحاظ کیفیت و قیمت را دارا می باشند.

ما شما را در جریان قیمت شیلنگ سمپاش پانافلکس و سایز برندهای خارجی و داخلی قرار خواهیم داد.

  • با افتخار اعلام می داریم که یکی از بزرگترین شرکت های فروش انواع شیلنگ های سمپاش در کشور هستیم و آماده همکاری انواع شیلنگ سمپاش به تمامی نقاط ایران و جهان می باشیم.
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@