صبرا
خانه / شیلنگ کشاورزی / خرید شیلنگ کشاورزی اصل (شیلنگ آبیاری و سمپاشی)

خرید شیلنگ کشاورزی اصل (شیلنگ آبیاری و سمپاشی)

خرید شیلنگ کشاورزی

 

قیمت خرید شیلنگ کشاورزی اصل و درجه یک را از ما بخواهید. آیا می دانید شیلنگ های کشاورزی در کدام مرکز فروش به صورت کامل و با کیفیت خوب و عالی در دسترس شما قرار میگیرد؟ راحتترین روش خرید شیلنگ کشاورزی را با ما تجربه نمایید. اینک مفتخریم که با سابقه طولانی مدت خود شما کشاورزان را در تمامی نقاط کشور تامین کنیم.

 

خرید شیلنگ کشاورزی

ورود شیلنگ کشاورزی به بازار

در زمانهای قدیم کشاورزان آب را از طریق جوب ها و مسیرهایی که درست میکردند به داخل زمین های کشاورزی هدایت می نمودند. اما در برخی موارد امکان جابه جا کردن آب به این طریق وجود نداشت. اینجا بودن که بشر به فکر ساختن وسیله ای افتاد تا بتوان آب مورد نیاز زمین کشاورزی خود را از منبع اصلی به زمین خود هدایت کند، از این رو شیلنگ اختراخ شد.

از جمله دلایل دیگر اختراع شیلنگ و ورود آن به بازار، صرفه جویی در مصرف آب بود، چرا که در روش های قدیمی بخش زیادی از آب هدایت شده به زمین کشاورزی، تبخیر و بلا استفاده بود.

بعد از اختراع انواع سموم و لزوم پاشیدن آن بر روی محصولات کشاورزی، نیاز بسیار شدیدی به شلنگ سمپاشی در کشاورزان احساس شد، و پس از مدتی شیلنگهایی با عنوان شیلنگ های سمپاش در بازار خرید و فروش می شدند.

 

خرید شیلنگ کشاورزی

انواع شیلنگ کشاورزی برای فروش

از مهمترین شیلنگ هایی که در این مرکز خرید شیلنگ کشاورزی موجود و آماده برای بارگیری و ارسال برای تمامی کشاورزان، پخش کنندگان و بازرگانان محترم می باشد، بدین ترتیب است:

  • انواع شیلنگ های خرطومی
  • انواع شیلنگ های سمپاشی
  • انواع شیلنگ های آبیاری

شیلنگ هایی که در بالا نام برده شد هم تولیدات داخلی و هم تولیدات خارجی آنها به صورت عمده با مرغوبیت های متنوع در انبارهای شرکت آماده است.

 

خرید شیلنگ کشاورزی

شیلنگ های کشاورزی را از چه ماده ای می سازند؟

در ساخت شیلنگ برخی از تولیدی ها و کارخانه داران از مواد بسیاری استفاده می کنند، مهمترین ماده اولیه مورد نیاز برای شکلگیری شیلنگ های کشاورزی با استاندارد های موجود، چیزی نیست جز pvc که اسم آن را حتما بسیار شنیده اید.

شیلنگ هایی که در این مرکز خرید شیلنگ کشاورزی به شما عرضه می گردد از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید شده است تا بهترین کارایی و بیشتر استفاده را بتوانید از آن ببرید.

 

خرید شیلنگ کشاورزی

ارسال شیلنگ برای شما

پس از ثبت سفارش و تایید مراحل حسابداری شرکت، به سرعت شیلنگهای خریداری شده شما توسط کارگران بارگیری میشود. این بارگیری بر اساس میزان خرید شما بر روی وانت پیکان، کامیون، تریلی و … انجام میشود و در سربع ترین زمان ممکن در محلی که شما خواستید تخلیه می گردد.

جهت استعلام هزینه باربری و نحوه ارسال بار بایستی با مشاور مشتریان شرکت صبرا ارتباط بگیرید.

 

خرید شیلنگ کشاورزی

خرید شیلنگ کشاورزی مستقیم از شرکت

با توجه با نیاز روز بازار و تقاضاهای بسیاری که کشاورزان محترم برای خرید انواع شیلنگ هاس کشاورزی مطرح می نمایند. این شرکت با به کارگیری تولیدی های بسیار و مهندسین خبره توانسته است با بخش عمده ای از نیاز بازار را تامین کند آن هم با قیمتها و شرایطی ویژه.

برای خرید راحت و بدون دردسر انواع شیلنگ کشاورزی همین امروز اقدام کنید، فرصت ها را از دست ندهید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

فروش شیلنگ سمپاش ارزان| عرضه شیلنگ کشاورزی با عمر مفید بالا و مقاوم در برابر پارگی

شیلنگ سمپاشی یکی از مهمترین ابزار ها در صنعت و کشاورزی محسوب می شود و نیاز به آن بسیار ضروری است. به همین منظور فروش شیلنگ سمپاش ارزان همواره یکی از کسب و کار ه