صبرا
خانه / شیلنگ منجید دار / فروشنده شیلنگ منجید دار صنعتی به قیمت مناسب

فروشنده شیلنگ منجید دار صنعتی به قیمت مناسب

شیلنگ منجید دار صنعتی

 

قیمت شیلنگ منجید دار صنعتی در بازار چند؟ آیا می توان بر روی صادرات این شیلنگ به صورت عمده فکر و برنامه ریزی نمود؟ آیا این شیلنگ در ایران تولید می گردد؟ بزرگترین فروشنده شیلنگ منجید دار صنعتی در ایران کدام شرکت است؟ و چندین سوال دیگر که پاسخ آنها را برای شما آماده کرده ایم.

 

شیلنگ منجید دار صنعتی

شیلنگ منجید دار صنعتی چیست؟

خب ما در صنعت از شیلنگهای صنعتی بسیار استفاده میکنیم.

شاید در دید اول اسم شیلنگ منجیدار برایتان بسیار گنگ و نا معلوم بیاید اما بسیار ساده است : به شیلنگ های صنعتی که برای افزایش مقاومتشان در برابر انواع فشار ها از نخ های مخصوصی در تولید آن استفاده می شود شیلنگ منجید دار می گویند.

شیلنگ نخدار = شیلنگ منجید دار

در کارخانه ها شما این شیلنگ را به وفور خواهید دید که در چرخه تولید انواع کالاها و … استفاده شده است.

 

شیلنگ منجید دار صنعتی

انواع شیلنگ منجید دار در ایران

زمانی که شیلنگ های منجید دار را بررسی می کنیم، می بینیم که این شیلنگ ها بر اساس سایز و کاربردشان به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند:

از لحاظ سایز شما این شیلنگ ها را معمولا در سایزها زیر مشاهده خواهید کرد:

  • ۲ اینچی
  • ۳ اینچی
  • ۴ اینچی
  • و …

 

شیلنگ منجید دار صنعتی

 

و اگر بخواهیم شیلنگ های نخدار یا به عبارت دیگر شیلنگ منجید دار صنعتی را بر اساس نوع کاربردشان دسته بندی نماییم خواهیم گفت:

  • نوع شفاف و بدون رنگ
  • نوع دو لا و تک لا
  • نوع فشار قوی و …

 

شیلنگ منجید دار صنعتی

کاربردهای این شیلنگ

شیلنگ های منجید دار کابردهای بسیاری دارد و نوع صنعتی آن همانطور که از روی اسمش می توان فهمید این شیلنگ کاربردش در صنعت است و برخی از مهمترین کاربردهای آن در صنعت عبارتند از:

  • در کارخانه های پتروشیمی، ماشین سازی، پالایشگاه ها، ذوب آهن و …
  • در دستگاه هایی مانند دیگ بخار و دستگاه دیگری مانند گردگیرهای حرارتی استفاده می گردند.

 

شیلنگ منجید دار صنعتی

مزیت های استفاده از آن

سوال: چرا از شیلنگ های منجید دار در بخش های مختلف کارخانه ها و صنایع استفاده می شود؟ چرا با وجود این همه تنوع در انواع شیلنگ های صنعتی، از شیلنگ دیگر به جای شیلنگ منجید دار استفاده نمی شود؟

در پاسخ به این سوال بایستی گفت این شیلنگها یعنی شیلنگ صنعتی منجید دار دارای یکسری ویژگیهایی هستند که باعث شده با سایر شیلنگهای دیگر وجه تمایزهایی داشته باشد که عبارتند از:

  • این شیلنگ در برابر عواملی چون فشارهای زیاد، نور و اشعه خورشید، ضربه و خراشیدگی، مواد اسیدی و … نسبت به سایر شیلنگها از مقاومت خوبی برخوردار است و این موضوع باعث شده که شیلنگ عمر بیشتری هم داشته باشد.

 

شیلنگ منجید دار صنعتی

فروشنده شیلنگ منجید دار صنعتی

شما مخاطب عزیزی که به این سایت وارد شدید و مطالبی را که پیرامون شیلنگ منجید دار صنعتی برایتان مطرح شد را مطالعه نمودید حتما حال این سوال در ذهنتان شکل گرفته که از کدام فروشنده در ایران می توانم این شیلنگ را با قیمت مناسب خریداری کنم؟

ما باز هم به این سوال برای شما عزیزان پاسخ میدهیم:

از بزرگترین فروشنده های عمده این محصول که به راحتی می توانید به آن اعتماد و شیلنگ های مورد نیاز خود را تهیه کنید مجموعه تجاری است که برایتان به صورت کامل شماره تماس هایش را در انتهای متن قرار داده ایم.

جهت بدست آوردن اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری و خرید و فروش در داخل و یا برون مزرهای ایران، مشاوران آماده جوابگویی به سوالاتتان می باشند.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@