صبرا
خانه / شیلنگ فشار قوی / شیلنگ فشار قوی کارواش مدل ۱۱۰۲| فروش شیلنگ مجهز به اتصالات فلزی مقاوم و با کیفیت

شیلنگ فشار قوی کارواش مدل ۱۱۰۲| فروش شیلنگ مجهز به اتصالات فلزی مقاوم و با کیفیت

شیلنگ فشار قوی کارواش مدل ۱۱۰۲ در فروشگاه های عرضه کننده انواع محصولات و تجهیزات کارواش عرضه می شود. فروش شیلنگ مجهز به اتصالات فلزی مقاوم و با کیفیت در فروشگاه های اینترنتی و سایت های فروش فرصت مناسبی است تا بتوان این محصول را در اسرع وقت و با حداقل هزینه ها خریداری کرد. شلنگ فشار بالا یکی از مهم ترین تجهیزات در کارواش است که کیفیت این شیلنگ در کاربرد آن بسیار مهم و قابل توجه است هر چقدر این شیلنگ ها مقاوم و انعطاف پذیر باشند کیفیت آن ها نیز بهتر و بالاتر خواهد بود. 

شیلنگ فشار قوی کارواش مدل 1102| فروش شیلنگ مجهز به اتصالات فلزی مقاوم  و با کیفیت

فروش شیلنگ فشار قوی کارواش آروا مدل ۱۱۰۲

فروش شیلنگ فشار قوی کارواش آروا مدل 1102

فروش شیلنگ فشار قوی کارواش آروا مدل ۱۱۰۲ برای انجام کار در کارواش ها صورت می گیرد. این شیلنگ یکی از مقاوم ترین و باکیفیت ترین شیلنگ هایی است که می تواند فشار بالای آب را تحمل کند. شیلنگ کارواش خانگی با شیلنگ های مورد استفاده در کارواش های صنعتی متفاوت است. 

بخش اصلی کار در کارواش با آب و فشار بالای آن است برای اینکه بتوان آب را با فشار بالایی استفاده کرد به شیلنگ هایی نیاز است که تحمل بالایی در برابر فشار آب داشته باشد. 

ویژگی اصلی شیلنگ های مورد استفاده در کارواش ها:

  • تحمل دما بالا 
  • تحمل فشار بالا 
  • مقاوم در برابر ضربه 

است. 

این شیلنگ ها در انواع مختلفی تولید می شوند که ساختار و کیفیت آن ها با هم متفاوت است. 

فروش شیلنگ های فشار قوی در مراکز عرضه کننده انواع شیلنگ های صنعتی انجام می شود. امروزه انواع مختلف این شیلنگ ها در فروشگاه های اینترنتی نیز عرضه می شوند. 

لیست قیمت شلنگ فشار قوی کرشر مدل XH10Q طول ۱۰ متر

لیست قیمت شلنگ فشار قوی کرشر مدل XH10Q طول 10 متر

لیست قیمت شلنگ فشار قوی کرشر مدل XH10Q طول ۱۰متر در نمایندگی های فروش و سایت های فروش شیلنگ های صنعتی موجود است و مشتریان و خریداران در اسرع وقت می توانند قیمت تمامی مدل های این شیلنگ ها را به دست آورند. 

قیمت شیلنگ کارواش صنعتی بر حسب هزینه های صرف شده برای تولید آن تعیین می شود و قطعا مدل های مختلف این شیلنگ قیمت های متفاوتی دارد. 

محصولات و تجهیزاتی که در کارواش ها استفاده می شود مانند نازل کارواش، سر شیلنگ آب، ایزی جت اصل و محصولات دیگر در نمایندگی های فروش تجهیزات صنعتی با قمیت های فروش به صرفه تری عرضه می شوند. 
شیلنگ فشار بالای کارواش یکی از پرفروش ترین و مهم ترین تجهیزات عرضه شده در فروشگاه های عرضه کننده است که در انواع مدل ها با اندازه های متری متفاوتی عرضه می شوند. 

تولید تجهیزات کارواش فشار قوی در ایران

تولید تجهیزات کارواش فشار قوی در ایران

تولید تجهیزات کارواش فشار قوی در ایران، توسط کارخانه ها و کارگاه های تولیدی محصولات صنعتی انجام می شود. کارواش های خانگی و صنعتی به مجموعه ای از تجیهزات نیاز دارند تا کار شست و شو را به خوبی و درستی انجام دهند. 

در تولید محصولات فشارقوی مانند شیلنگ های صنعتی که در کارواش ها استفاده می شود به عوامل زیادی از جمله مقاومتی که این محصولات در برابر فشار باید داشته باشند توجه می شود تا بتوان از آن ها برای مدت زیادی استفاده کرد. 

تجهیزات تولیدی کارواش ها از طریق نمایندگی های فروش و فروشگاه های اینترنتی در سراسر کشور عرضه می شوند. 

پخش کارواش ۱۶۰ بار دینامی رونیکس مدل RP-1160

پخش کارواش 160 بار دینامی رونیکس مدل RP-1160پخش کارواش ۱۶۰ بار دینامی رونیکس مدل RP-1160 در مراکز پخش عمده انجام می شود. 

مشتریان و خریدارانی که به دنبال خرید این محصول هستند می توانند به مراکز پخش و فروش محصولات صنعتی مراجعه کنند و از این طریق این دستگاه را تهیه کنند. با خرید از مراکز پخش عمده می توانند قیمت های به صرفه تری برای آن پرداخت کنند. 

امروزه انواع دستگاه ها و تجهیزاتی که در کارواش های صنعتی و خانگی استفاده می شود از طریق فروشگاه های اینترنتی نیز عرضه می شوند که دسترسی سریع و آسانی توسط مشتریان برای خرید آن ها وجود دارد. 

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09120693644 (خانم نیک پرور)
fax icon شماره فکس شرکت: 02189788420
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@
instagram icon پیج اینستاگرام شرکت: Sabra.Hose
email icon پست الکترونیکی شرکت: Sabrahose@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شیلنگ فشار قوی پکیج| تهیه شیلنگ با مناسب ترین قیمت و برترین کیفیت

شیلنگ فشار قوی پکیج در دو طرف خود دارای مهره های استیل می باشد و در پکیج های شوفاژ دیواری و همچنین فن کوپل های زمینی به کار می روند. همچنین این محصولات در آبگرم

پاسخی بگذارید